Bransoletka Classic

59,00 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Bransoletki miedziane Bangalore wykonywane zostały ręcznie w małej rodzinnej firmie w Indiach. To nieduże przedsiębiorstwo posiada prawie 900 lat tradycji w wykonywaniu miedzianych przedmiotów.

Wybrane wzory, które zdobią biżuterię używane są przez mnichów buddyjskich, joginów w Indiach. Ozdabiają biżuterię i stroje kobiet na całym świecie.
Wyroby oferowane w naszym sklepie internetowym cechuje wysoka jakość wykonania i niezwykła czystość miedzi wynosząca ponad 99%.
Bransoletki Bangalore to także troska o ekologię i zdrowie naszych klientów. W procesie pozyskiwania i przetwarzania miedzi nie są wykorzystywane pierwiastki szkodliwe, takie jak aluminium czy rtęć.

Bransoletki z miedzi z  magnesami

W bransoletkach nie tylko miedź ma działanie prozdrowotne. Na zakończeniach każdej bransoletki znajdują się magnesy. Mają one niezwykłe działanie – skutecznie przyspieszają regenerację chorych tkanek, łagodzą ból i działają przeciwzapalnie. Warto zauważyć, ze  terapia magnetyczna stosowana i zalecana jest przy ogólnym zmęczeniu, schorzeniach ginekologicznych, bólach głowy, w problemach z osteoporozą, nadciśnieniem tętniczym, czy chorobach zwyrodnieniowych.

 

Jakie są zalety miedzianych bransoletek?

  • Wspiera działanie układu trawiennego
  • Pomaga w zrzuceniu wagi
  • Działa korzystnie na serce
  • Poprawia stan skóry
  • Zapobiega anemii
  • Minimalizuje ryzyko stanów zapalnym
  • Reguluje pracę tarczycy

Oryginalny produkt Bangalore posiada hologram umieszczony na etykiecie produktu.
Wraz z bransoletką otrzymujecie Państwo również wyjątkowy woreczek  wykonany z bawełny ekologicznej służący do przechowywania biżuterii.

8 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także