Bransoletka Elegance

85,00 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

przez utalentowanych rzemieślników w małej rodzinnej firmie w Indiach – posiadającej prawie 900 lat tradycji w wykonywaniu przedmiotów miedzianych.

Wzory zdobiące bransoletki z miedzi nie są przypadkowym wzorem - używane są przez mnichów buddyjskich, joginów w Indiach i kobiety na całym świecie.

Miedziane bransoletki – zdrowie w eleganckiej formie

Bransoletki miedziane dostępne w naszym sklepie internetowym cechuje wysoka jakość wykonania i niezwykła czystość miedzi wynosząca ponad 96%.
Bransoletki Bangalore to także niezwykła dbałość o ekologię i zdrowie klientów, gdyż w procesie pozyskiwania i przetwarzania miedzi nie są wykorzystywane pierwiastki szkodliwe jak rtęć czy aluminium.

Na zakończeniach każdej bransoletki znajdują się magnesy. Jakie są ich właściwości? Skutecznie przyspieszają regenerację chorych tkanek, łagodzą ból i działają przeciwzapalnie. Terapia magnetyczna jest  stosowana i zalecana przy ogólnym zmęczeniu organizmu, bólach głowy, schorzeniach ginekologicznych, a także w problemach z osteoporozą, nadciśnieniem tętniczym, czy chorobach zwyrodnieniowych.

Poznaj prozdrowotne działanie miedzi:

  • Poprawia działanie układu trawiennego
  • Wspiera proces odchudzania  
  • Działa korzystnie na serce
  • Poprawia kondycję skóry
  • Skutecznie zapobiega anemii
  • Zapobiega stanom zapalnym
  • Reguluje pracę tarczycy

Oryginalny produkt Bangalore posiada hologram umieszczony na etykiecie produktu.

Wraz z bransoletką otrzymujecie Państwo również wyjątkowy woreczek  wykonany z bawełny ekologicznej służący do przechowywania biżuterii.

17 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także