Kategorie bloga

Kategorie bloga

Nasza filozofia

Nasza filozofia

Naczynia z Miedzi.pl to wyjątkowe miejsce w Internecie, w którym możecie urzeczywistnić Wasze pragnienia i marzenia związane z zachowaniem na jak najdłużej zdrowia i urody.

Pragniemy zaproponować Wam wyjątkowe certyfikowane naczynia miedziane zawierające aż 97% miedzi i ponad 3% cynku, wykonane ręcznie, w bezpiecznym procesie, bez użycia rtęci, ołowiu, niklu i aluminium.

Zapraszamy.

Nasz Zespół

Nasz zespół

Wszystkie osoby tworzące nasz zespół to pasjonaci i miłośnicy zdrowego trybu życia. To ludzie, których wielką miłością stało się zdobywanie i propagowanie wiedzy dotyczącej profilaktyki zdrowia oraz poszukiwanie naturalnych alternatyw dla syntetycznych (laboratoryjnych) medykamentów, które zamiast leczyć niszczą zdrowie maskując jedynie skutki chorób. Ayurveda zaś stała się naszą drogą i drogowskazem, udowadniając, że wszystko czego potrzebujemy by żyć w zdrowiu, jest wokół nas.

Dołącz do nas i żyj zdrowo.

Dlaczego naczynia miedziane?

Dlaczego naczynia miedziane

Od ponad 15.000 lat ludzkość korzysta z dobrodziejstw naczyń miedzianych. Ayurveda – jako najstarszy system medyczny na ziemi, propaguje i zaleca picie wody z takich naczyń od ponad 5.000 lat. Przez ten czas miliardy ludzi na całym świecie korzystało i korzysta po dziś dzień z dobrodziejstw picia wody z oczyszczanej i uzdatnianej w ten właśnie sposób.

Czy skoro coś działa przez tyle tysięcy lat, czy może być złe lub nieskuteczne?
Oczywiście, że nie.

Zapraszamy do naszego świata NACZYŃ MIEDZIANYCH.